Služby - Vybavení firem

ORIENTAČNÍ SYSTÉMY

Nabízíme Vám zhotovení kompletních orientačních systémů, různých druhů, velikostí i designů do budov i mimo ně. Samozřejmostí systémů je snadná manipulace s jejich částmi pro snadnou výměnu motivů. Zpracování je kvalitní, efektivní a samozřejmě splňují požadované normy.

TABULE S CLIPRÁMY

Clip rámy jsou hliníkové rámy s jednoduchou manipulací, zaručující rychlé a jednoduché výměny informací v organizacích, na výstavách nebo v obchodech.

ROLL UP

Roleta v samonavíjecím kazetovém pouzdře. Velikost roletky a grafika dle přání a potřeb zákazníka. Roll upy jsou vyrobeny k rychlé a pohodlné manipulaci, s hmotností cca 2,5 kg. Vyrobeny z kvalitních materiálů (eloxovaný hliník) a dodávany vč. trasportního obalu.

PLECHOVÝ POUTAČ - "ÁČKO"

Plechový poutač tzv. "áčko" je vhodný pro upevnění grafiky – nejvhodnější je digitální tisk nebo řezaná grafika, ale je také možné na poutač upevnit magnetickou fólii. Poutače se také charakterizují malou váhou, díky čemu je můžeme postavit prakticky všude a libovolně měnit místo, naopak jsou natolik těžké, aby odolaly náporu větru. K dostání jsou u nás v černé i bílé barvě, o velikosti 90 x 50cm, stále skladem.

Cena plechového poutače:

  • bez polepu.................................................... 1 950,- Kč
  • vč. polepu.................................................... 2 450,- Kč

* uvedené ceny jsou bez DPH