O nás

HB Print 2 je firma s mladými lidmi, která je pevná, stabilní a letitými zkušenostmi. Se stálým dynamickým rozvojem, která neustále rozšiřuje svoje služby - momentálně o pronájem vysokozdvižné autoplošiny.Jsme ochotni a schopni plnit Vaše požadavky v oblasti reklamy a zrealizovat Vaše představy, až do finálního produktu a to rychle a profesionálně! Nabízíme širokou škálu našich služeb. Rádi Vám poradíme, navrhneme a zhotovíme Vaše:

- logo, vizitky, samolepky, reklamní fotografie,

- závěsné bannery, polepy a celopolepy vozidel

- reklamní štíty

- poutače, polepy výloh, reklamní tabule

- vlajkové stožáry, billboardy vč. tisků - kompletní výroba vč. tisků

- áčka, presentační stánky, orientační systémy

- světelná reklama, provedeme laminace ( lesk, mat)

- potisky textilu a mnoho dalšího podle Vašeho přání.

Vlastníme certifikát zahraniční firmy MACtac na polepy automobilů a atest na samolepící fólie se souhlasem užití na kolejová vozidla. Naše technologie I2 zaručuje nadstandardní kvalitu výsledného produktu.

 

 

Materiály ...

INKOUSTY

Inkousty Eco Solvent Ultra, které používáme, představují nejnovější generaci Eco-solventních inkoustů. Potisknou běžná nepotahovaná média. Odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Výhody vůči předchozím generacím inkoustů:

- zvýšený výkon na vybraná média

- širší kompatibilitu s médii, např. tisk na nejlevnější PVC fólie

- lepší barevný rozsah, otěruvzdornost a rychlejší schnutí

PVC NA BANNERY

Používáme materiál, který je vysoce odolný povětrnostním podmínkám, odolává i UV záření. PVC má vynikající fyzické vlastnosti – je rovnoměrně a tvarově stabilní, při změně teploty se nekroutí, ani nesmršťuje. Jeho povrch zamezuje nežádoucím odleskům. Materiál má certifikát proti hořlavosti B1 M2.

PVC FÓLIE

Životnost těchto fólií, závisí na jejich typu a vlivům, jímž jsou vystaveny. Toto se liší od 3 do 10 let. Poradíme Vám i s výběrem. Také je možno prodloužit její životnost laminací. Běžně fólie odolávají teplotám od -30 do +130 °C. Vyrábějí se fólie v různých povrchových úpravách, matné, lesklé, reflexní. Speciální fólie se používají na světelné panely a jiné k nažehlování na textilie.

DESKY PVC

Desky PVC jsou v různých tloušťkách od 1mm do 10mm. Při volbě toho materiálu se řídíme vlastnostmi vhodnými pro účel využití. Používájí se na reklamní tabule, poutače, značky, výstavní stánky či firemní štíty. Mají dobré izolační vlastnosti. PVC desky se dají bez problémů zpracovávat klasickými metodami, jako je řezání, vrtání a lepení.